Këngëtari i mirënjohur, Shkumbin Ismaili sot publikoi projektin e radhës.

“Mbaje fjalën” titullohet kënga, të cilën artisti e publikoi me videoklip, shkruan rtv21.tv

Për muzikën dhe tekstin e këngës “Mbaje fjalën” është përkujdesur Shkumbin Ismaili, ndërsa për masterizimin Simon Duggal.

Ndërkaq, videoklipi është realizuar nga Visual Production./21Media