Kënga më e re e Shkumbin Ismailit

Kënga më e re e Shkumbin Ismailit

Këngëtari i mirënjohur, Shkumbin Ismaili, publikoi videoprojektin e ri muzikor me titull “Vetëm ti”. Për tekstin dhe muzikën u përkujdes vetë Shkumbini, ndërsa për vizuelizimin e këngës u përkujdes produksioni “MAX Production”, transmeton rtv21.tv

Ismaili është njëri ndër këngëtarët më të dashur për publikun shqiptar./21Media