Shkumbini ka nisur punën në studio

Shkumbini ka nisur punën në studio

Këngëtari, Shkumbin Ismaili i cili njihet për zërin e tij të veçantë dhe këngët e bukura që sjell, shumë shpejt do të vijë me një projekt të ri muzikor, shkruan rtv21.tv

Këtë e ka bërë të ditur vetë këngëtari përmes një fotografie të publikuar në rrjetin social Instagram, përmes së cilës ka treguar se ka nisur punën në studio për këngën e re.

Ndryshe, “Kjo zemër nuk është gur” është projekti i fundit muzikor nga Shkumbin Ismaili. Kënga ka arritur mbi një milion klikime në Youtube./21Media