Çifti duken shumë bukur

Çifti duken shumë bukur

Rrjetet sociale po luajnë rol të veçantë në komunikimin mes fytyrave publike dhe audiencës.

Fansat kanë mundësi që të jenë më të afërt me yjet e tyre të preferuara, shkruan rtv21.tv

Në këtë raport, instagrami mbetet rrjeti më i shfrytëzuar nga fytyrat publike, të cilët përveç të rejave nga puna e tyre po publikojn edhe momente nga jeta e përditshme.

Këngëtarja e njohur muzikës popullore, Shkurte Fejza sot ka publikuar dy fotografi bashkë me burrin e saj Hajrushin.

Çifti duken shumë bukur dhe të lumtur pranë njëri -tjetrit.

 

View this post on Instagram

 

@hajrushbehluli 💖

A post shared by Shkurte Fejza (@shkurte.fejza) on


Ndryshe, projekti i fundit i Shkurte Fejzës është “Rrushja”, që e ka sjellë në fund të muajit qershor./21Media