Të rrini në shtëpitë tuaja

Të rrini në shtëpitë tuaja

Këngëtarja e njohur, Shkurte Fejza iu është bashkuar thirrjes së doktorëve dhe insitucioneve që të qëndroni në shtëpi.

Ajo ka apeluar te të gjithë qytetarët që t’i respektojnë rregullat që janë vënë për luftimin e koronavirusit.

Shkurte Fejza tutje ka thënë se popujt e diciplinuar po e kalojnë me lehtë pandeminë.

“Uroj që të takohemi në ditë më të mira. Zoti ju bekoftë kudo që jeni.”, thotë ndër tjerash ajo në video./21Media

 

View this post on Instagram

 

Pershendetje shqiptarë kudo që jeni. Zoti ju bekoft , uroj te shihemi ne ditë ma te mira!

A post shared by Shkurte Fejza (@shkurte.fejza) on