Për të iu uruar një fundajvë të mirë fansave të saj këngëtarja e njohur, Shkurte Fejza ka zgjedhur të publikojë disa fotografi në të cilat duket tejet elegante.

Kombinimi i ngjyrave bardh e zi në veshje po i shkon shumë mirë me modelin e flokëve dhe grimit.
“ Përshëndetje miq, ju uroj një fundjavë të këndshme… Qofshi me shëndet të mirë ju dhe familjet tuaja…”, është përshrkimi që iu ka lënë fotove në rrjetet sociale.

Shkurta dhe e bija e saj Gresa para pak ditësh lansuan projektin muzikor të titulluar “Nuse Mësuese”, i cili ngjalli reagime Qendra Kosovare për Studime Gjinore duke e konsideruar si tekst diskriminues për gratë. Ndaj kësaj ka reaguar,  Gresa Behluli e cila ka thënë se teskti nuk është i tiillë pasi që është përdorur satirë, ndërsa është ankuar se përse grupe të tilla nuk reagojnë edhe kur në klipet muzikore sipas saj femra paraqitet si objekt seksi./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Shkurte Fejza (@shkurte.fejza)