"Jetën tënde", kënga e re e dyshes

“Jetën tënde”, kënga e re e dyshes

Dy artistët e mirënjohur shqiptarë, Shkurte Gashi dhe Bruno, publikuan videoprojektin e tyre më të ri me titull “Jetën tënde”.

Për tekstin dhe muzikën u përkujdes Flori Mumajesi, ndërsa për vizuelizimin “Imagine Films”, transmeton rtv21.tv

Ky është bashkëpunimi i tyre i parë./21Media