Së shpejti bashkëpunimi i artistëve të njohur

Së shpejti bashkëpunimi i artistëve të njohur

Këngëtarët e mirënjohur shqiptar, Flori Mumajesi, Shkurte Gashi dhe Bruno do të vijnë me bashkëpunim.

Lajmin se treshja do të sjellin këngë së bashku e kanë bërë të ditur artistët përmes postimeve në rrjete sociale, shkruan rtv21.tv

Ata po ashtu, sot kanë publikuar një fotografi së bashku, e cila siç duket është pjesë e videoklipit.

Se kur do të publikohet bashkëpunimi i Florit, Shkurtes dhe Brunos ende nuk dihet, mirëpo, një gjë dihet, me tre emra të njohur të estradës s’ka se si të mos dalë bashkëpunimi i mirë./21Media

 

View this post on Instagram

 

Coming soon🙏 @iamflorimumajesi @iambrunooooo @imaginefilms @salloninjomza @valdrinsahitiofficial

A post shared by Shkurte Gashi (@shkurtegashi_) on

 

View this post on Instagram

 

+4kg 🐨 🐼 🐱 @shkurtegashi_ @iambrunooooo @imaginefilms

A post shared by Flori Mumajesi (@iamflorimumajesi) on

 

View this post on Instagram

 

Po vjennnn 🔜 @shkurtegashi_ @iamflorimumajesi @imaginefilms

A post shared by BRUNO (@iambrunooooo) on