Kënga u publikua me videoklip

Kënga u publikua me videoklip

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur, Shkurte Gashi sonte publikoi projektin e radhës.

Kënga titullohet “Vitet”, të cilën këngëtarja e publikoi me videoklip, shkruan rtv21.tv

Për tekstin dhe muzikën e këngës “Vitet” është përkujdesur vetë këngëtarja, tekstin në refren e ka shkruar Sunaj Saraqi, ndërkaq orkestrimin e ka bërë Nurteel.

Mbetet të shihet nëse projekti i ri i Shkurtes do të mirëpritet nga publiku, ashtu sikurse projektet e tjera të saj./21Media