Suge Knight, i cili ishte në veturë me legjendën e Hip-Hopit Tupac Amaru Shakur natën që u vra, thotë se ka shanse që ai të jetë gjallë

Suge Knight, i cili ishte në veturë me legjendën e Hip-Hopit Tupac Amaru Shakur natën që u vra, thotë se ka shanse që ai të jetë gjallë

Shefi famëkeq i Death Row Records foli për Ice-T dhe Soledad O’Brien me telefon nga burgu i Los Angeles, kur edhe e lëshoi “bombën” .

Suge tregoi se ka dyshime për qëndrimin në spital të Tupac-ut pas qëllimit me armë në vitin 1996 që nuk i përshtatet atij asesi, shkruan rtv21.tv.

Ice-T e Soledad O’Brien janë bashkuar për specialen “Who Shot Biggie & Tupac?” që do t] shfaqet në FOX me datën 24 shtator./21Media