Uki dhe Dj Pm mysafirë në "1 Kafe Prej Shpisë"

Uki dhe Dj Pm mysafirë në “1 Kafe Prej Shpisë”

Uki, Dj PM dhe DAGZ së fundmi kanë publikuar projektin e tyre më të ri me titull “Jena Dashni”

Kënga është ritmike dhe tani më ka filluar të pëlqehet jashtëzakonisht shumë, shkruan rtv21.tv

Për të folur rreth projektit të tyre të fundit, të ftuar ishin Dj Pm dhe Uki, në emisionin”1 Kafe prej Shpisë”, në RTV 21.

Uki tregoi se në jetën e përditshme treshja janë edhe miq andaj kjo është mënyra se si ju erdhi ideja për të bashkëpunuar.

Uki paralajmëroi se këtë sezonë do të sjell edhe projekte të reja për të cilat tha se është duke punuar./21Media