Motrat Mustafa këngë për festën e 8 Marsit

Motrat Mustafa këngë për festën e 8 Marsit

Këngëtaret e dashura të estradës, motrat Mustafa sot publikuan një këngë të veçantë kushtuar festës së 8 Marsit.

“Shoqja si motër”, mbanë titullin kënga të cilën e kanë publikuar edhe me videoklip. shkruan rtv21.tv

Përmes vargjeve të këtyre motrat Mustafa i këndojnë shoqeve, motrave, nënave dhe kunatave.

Ky është projekti i parë i motrave Mustafa për këtë vit. Këngëtaret vitin e kaluar sollën disa projekte të cilat janë pritur shumë mirë nga publiku. /21Media