Një baladë nga Shpat Deda

Një baladë nga Shpat Deda

Këngëtari i mirënjohur, Shpat Deda ka publikuar sot projektin e ri muzikor të titulluar “Rrugës”, shkruan rtv21.tv

Muzika dhe teksti i këngës është punuar nga Shpat Deda.

Kënga “Rrugës” është e zhanrit baladë, teksa është shoqëruar me një videoklip artistik./21Media