Shqipëria shënon kundër Bosnjës

1 min read

Në një ndeshje miqësore që po zhvillohet në Shqipëri mes Shqipërisë dhe Bosnje e Hercegoviës, Shqipëria shënon gol

Edhe pse ishte duke humbur me rezultat 0 me 2 në pjesën e parë kombëtarja shqipëtare nuk u dorëzua, dhe De Biazzi filloi pjesën e dytë me dy ndryshime, shkruan rtv21.tv.

Golat e shënuar nga Dzeko e Lulic e vendosën në disavantazh Shqipërinë, mirëpo ky disavantazh u zvogëlua pas golit të Bekim Balaj në minutën e 69të.

Kanë mbetur rreth 20 minuta lojë shpresë për Shqipërinë për të rikthyer rezultatin në favorin e tyre./21Media