Këngëtari po pushon në Brezovicë.

Këngëtari po pushon në Brezovicë.

Këngëtari i njohur, Sabri Fejzullahu pas anagzhimeve të shumta në punë për festat e fundvitit ka vendosur që të pushoj disa ditë me bashkëshorten e tij.

Cifti janë duke pushuar në Brezovicë, nga ku Sabiru ka publikuar disa foto të bukura përmes të cilave  ka prezantuar edhe shtëpinë e tyre në Brezovicë.

“Shtëpi e ëmbla shtëpi”, ka shkruar Sabriu në Instagram.

Këngëtari gjithashtu ka publikuar edhe një fotografi të bukur të bashëshortes, të cilës ia la mbishkrimin” Nerushi jem”.

Familja e Sabri Fejzullahut shpesh herë është pjesë e mediave rozë. Sabriu dhe Nera ka vite që janë të martuar dhe nga kjo martesë çifti kanë dy fëmijë, një djalë dhe një vajzë. Ata po ashtu janë bërë gjyshër të një nipi dhe pesë mbesave. /21Media