Një shtetas i Shqipërisë u dërgua në mbajtje, pasi para një muaji ka dhunuar seksualisht dhe fizikisht një shtetase kosovare.

Siç informoi policia, rasti ka ndodhur në Prishtinë.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull Shqiptar i R. Shqipërisë, pasi që dyshohet se para një muaj ka dhunuar seksualisht dhe fizikisht viktimën femër kosovare. Me vendim të prokurorit, pas intervistimit i dyshuari është dërguar në mbajtje.”, bëri të ditur policia./21Media