Kryetari i Preshevës Shqiprim Arifi  pas përkeqësimit të gjendjes së tij shëndetësore është detyruar të shtrihet në Spitalin e Nishit.

Ai këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në rrjetet sociale.

“ditë më parë testin për Corona me rezultat negativ, ndërkaq kam pasur përkeqësime të shëndetit dhe jam detyruar të shtrihem në Spital. “, ka shkruar ndër tjerash Arifi.

Tutje ai ka porositur qytetarët që të kujdesën dhe ta ruajnë vetën./21Media