Premiera e filmit “Fast & Furious” është shyer.

Është bërë e ditur se kjo premierë do të publikohet në kinema më 28 maj të vitit 2021.

Në filmin e ri do të jenë aktorët Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Ludacris, Tyrese Gibson dhe John Cena. Filmi do të publikohej në muajin prill të këtij viti, por për shkak të pandemisë u vendos të shtyhej, transmeton rtv21.tv.

Lajmi u bë i ditur disa orë pasi u zbulua se “No Time to Die” u shty dhe se do prezantohet në kinema më 2 prill të vitit 2021./21Media