“Shumë shpejtë do të vendosen marrëdhënie bilaterale me disa shtete”

Ministria e Punëve të Jashtme dhe Diasporës ka hartuar strategjinë për njohje të reja. Krahas kësaj, Kosova shumë shpejtë pritet të vendosë edhe marrëdhënie bilaterale me disa shtete./21Media

 

 

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button