Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Shyhrete Behluli së shpejti do e publikojë këngën ”Jam shqiptar” në bashkëpunim me artistin e njohur turk, Sinan Akcil.

Dyshja e njohur duket se tashmë kanë filluar edhe xhirimet e videoklipit të kësaj kënge. Disa pamje nga videoklipi i ka bërë publike vetë Shyhretja në Instagram.

Në një pjesë të videoklipit këngëtarja kosovare dhe këngëtari turk shihen duke bërë shqiponjën me duar./21Media 

 

View this post on Instagram

 

Foto gjate xhirimeve te kenges me te re me @sinanakcil “Jam shqiptar” 🙏🏼@vizionmediaofficial

A post shared by Shyhrete Behluli Official (@shyhrete_behluli) on