Shyhrete Behluli është bilbili i muzikës popullore shqipe

Shyhrete Behluli është bilbili i muzikës popullore shqipe

Këngëtarja e njohur, Shyhrete Behluli për vite me radhë ka sjell këngë të shumta të cilat publiku i ka pritur shumë mirë.

Përveç zërit Shyhrete Behluli njihet edhe për paraqitjet e saj shumë të veçanta.

Në bazë të disa fotografive që janë bërë vite më parë  ndryshimi i vetëm te kjo këngëtare është se dikur ishte më e dobët dhe zeshkane.

Shikoni fotot më poshtë dhe kuptoni se si dukej ajo dikur./21Media