"Urime ditëlindjen ty dashuria ime..."

“Urime ditëlindjen ty dashuria ime…”

Në familjen e këngëtares së mirënjohur shqiptare, Shyhrete Behluli, sot po festohet. Bashkëshorti i këngëtares, Luli, sot feston ditëlindjen.

Për ta bërë edhe më të veçantë këtë ditë, artistja ia uroi ditëlindjen me një kujtim të bukur nga rinia, ku shfaqeshin shumë të lumtur përkrah njëri-tjetrit.

“Urime ditelindjen ty dashuria ime, dhe bashkudhetari i jetes sime. Paq shendet dhe lumturi!”, shkroi ajo krahas fotografisë, transmeton rtv21.tv

Një urim të bukur i dedikoi edhe vajza e tij, këngëtarja e mirënjohur, Engjëllusha Salihu.

“Urime Ditelindja Babi.Te dua shume”, ishte shkrimi që ia shoqëroi ajo fotografisë së publikuar me babain.

Shyhrete Behluli dhe Luan Salihu kanë pesë fëmijë, tre vajza dhe dy djemë./21Media