"Edhe dielli po na ndriqon me bukur"

“Edhe dielli po na ndriqon me bukur”

Sot është 1 qershori, Dita Ndërkombëtare e Fëmijëve dhe padyshim se në këtë festë të gjithë kujdesen t’i japin urime të bukura fëmijëve.

Njëjtë ka bërë edhe Shyhrete Behluli  e cila ka shfrytëzuar rrjetin social Instagram t’i urojë fëmijëve këtë ditë të veçantë.

“Sot 1 Qershori dita e femijeve, edhe dielli po na ndriqon me bukur” ka shkruar Shyhreti mbi një foto të publikuar në të cilën ajo shfaqet mjaftë elegante./21Media