Më sportive se kurrë më parë

Më sportive se kurrë më parë

Këngëtarja e njohur, Shyhrete Behluli ka zgjedhur që të largohet nga angazhimet e shumta dhe të kalojë kohë duke u relaksuar.

Shyhrete Behluli ka postuar një foto në rrjetin social Instagram në të cilën duket shumë sportive ndërsa ka treguar se pushimet për të sapo filluan.

Ndryshe “Vella e moter” është kënga e fundit nga Shyhrete Behluli  e publikuar tre javë më parë./21Media