Learta publikon fotografinë e parë shtatzënë

Learta publikon fotografinë e parë shtatzënë

Këngëtarja e mirënjohur dhe shumë e dashur për publikun, Shyhrete Behluli shumë shpejt do të bëhet gjyshe.

Nusja e djalit të saj, Learta e cila është bërë e njohur nga dasma madhështore që organizuan, është shtatzënë, shkruan rtv21.tv

Së fundmi Learta ka publikuar në Instagram fotografinë e parë në të cilën shfaq barkun shtatzënë.

“Pritja më e ëmbël”, është mbishkrimi që ajo i ka dhënë fotografisë./21Media