"Ditëlindja" u publikua me videoklip

“Ditëlindja” u publikua me videoklip

Këngëtarja e mirënjohur e muzikës popullore, Shyhrete Behluli publikoi projektin e radhës.

“Ditëlindja” titullohet kënga e re e Shyhretes, të cilën dje e publikoi me videoklip, shkruan rtv21.tv

Për tekstin dhe muzikën e këngës “Ditëlindja”, këngëtarja e njohur ka bashkëpunuar me Arsim Bunjakun.

Orkestrimin e këngës e ka bërë Miti Geci, ndërsa për videoklipin është përkujdesur Onair./21Media