Këtë fotografi ka publikuar Shyhretja

Këtë fotografi ka publikuar Shyhretja

Këngëtarja e mirënjohur, Shyhrete Behluli është takuar me aktorja turke, Semra Dinçer e njohur për publikun nga seriali “Nusja nga Stambolli”, shkruan rtv21.tv

Në rrjetin social Instagram, këngëtarja ka publikuar një fotografi në të cilën shihet pranë aktores Semra Dinçer.

“Me aktoren shumë të njohur turke Semra Dinçer”, ka shkruar Shyhretja krahas fotografisë.

Ndryshe, aktorët e njohur nga Turqia, Semra Dinçer dhe Kazim Caraman në emisionin “21 Gradë” të RTV21, me ç’rast treguan gjëra të shumta rreth projektit “Elif Ana’nın”, në të cilin luan edhe moderatorja dhe modelja, Arbnora Ademaj./21Media