Kujtime e mallëngjejnë këngëtaren

Kujtime e mallëngjejnë këngëtaren

Në çdo hap të jetës dhe karrierës së saj, këngëtares Shyhrete Behluli, bashkëshorti, Lulëzimi i qëndroi në krah. Gjatë daljeve publike përkrah njeri tjetrit gjithmonë shihen të lumtur e të hareshëm, shkruan rtv21.tv

Kalimi i viteve Shyhreten po e bëjnë të mallëngjehet për kohën kur ajo dhe Lulëzimi ishin të rinj, kjo për shkak se ajo ka publikuar një fotografi në Instagram ku shihen çifti disa vite më parë.

Duket se pozitiviteti i tyre, ka ndikuar që ata të mos plaken./21Media