Diçka e re po vjen nga Shyhretja dhe Engjëllusha

Diçka e re po vjen nga Shyhretja dhe Engjëllusha

Këngëtarja e mirënjohur, Shyhrete Behluli, së bashku me të bijën e saj, Engjëllusha Salihu, po ashtu emër i njohur në skenën muzikore, së shpejti do të sjellin bashkëpunimin e radhës.

Dy këngëtaret sollën fotografi të bukura në rrjetin social Instagram, duke paralajmëruar projektin e ri. Si gjithmonë duken shumë elegante, shkruan rtv21.tv

“Shume shpejte bashkepunimi me @engjellushasalihu”, shkroi Shyhretja.

 

View this post on Instagram

 

Shume shpejte bashkepunimi me @engjellushasalihu ❤️

A post shared by Shyhrete Behluli Official (@shyhrete_behluli) on

“Shume shpejte bashkepunimi i rradhes me yllin tem”, shkroi Engji sipër fotografisë.

 

View this post on Instagram

 

Shume shpejte bashkepunimi i rradhes me yllin tem @shyhrete_behluli ❤️

A post shared by ENGJËLLUSHA SALIHU OFFICIAL (@engjellushasalihu) on

 

Nënë e bijë kanë sjellë edhe më herët bashkëpunime, si “Lum për mu e lum për ty”, “Nuse kosovare”, “Deshi fati”, “Dasma e nipit”, “Çika e hastretit”, e shumë të tjera./21Media