Nga përditshmëria e bukuroshes indiane

Nga përditshmëria e bukuroshes indiane

Seriali indian “Uttaran” ka fituar vëmendje shumë të madhe nga audienca shqiptare, shkruan rtv21.tv

Ngjarja, aktrimi, veshjet janë këto disa nga veçoritë që e kanë bërë këtë serial që të ketë shikueshmëri shumë të madhe. E nëse ndalemi te aktorët “Tapasya” është një ndër personazhet që e ka pasur vëmendjen shumë të madhe në serial.

Rashami Desai apo siç njihet me rolin e saj “Tapasya” e cila tani është në moshën 30 vjeçare në jetën e përditshme është krejtësisht ndryshe nga ajo çfarë e kemi parë  në serial me veshje tradicionale indiane.

“Tapasya” është një vajzë shumë moderne dhe një rëndësi të madhe i kushton veshjeve të saj të cilat janë gjithmonë në hap me trendet botërore.

Shikoni më poshtë disa foto nga përditshmëria e bukuroshes indiane./21Media

tapasyaTapasyaaTapasyaaa