Stine me videoprojekt të ri

Stine me videoprojekt të ri

Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Stine publikoi këngën e tij më të re “Si mund”. Për vizuelizimin u përkujdes produksioni “Estia Films”, për tekstin Stine dhe Edlir Begolli, e ky i fundit u përkujdes edhe për muzikën, transmeton rtv21.tv 

Mbetet të shihet se sa do të pëlqehet ky projekt i artistit të mirënjohur./21Media