Dita e sotme Vesën dhe Big Bastën i ka gjetur afër bregdetit 

Dita e sotme Vesën dhe Big Bastën i ka gjetur afër bregdetit 

Këngëtarja Vesa Luma dhe reperi Big Basta këtë të shtune kanë zgjedhur që ta kalojnë duke u argëtuar bashkë me djalin e tyre Lianin i cili për herë të parë ju dha epitetin prindër, shkruan rtv21.tv

Larg angazhimeve të shumta muzikore çifti po kalon momente relaksuese afër bregdetit të Shqipërisë.

Më poshtë keni disa foto  të cilat Vesa i ka posuar në rrjetin social Instagram./21Media

17841951_774060296083671_1310413176_n17842503_774060356083665_1080886062_n17857451_774060332750334_1016025202_n