Pas rritjes së numrit të rasteve me Covid-19, infektologu, Salih Ahmeti tregon se a ka hyrë Kosova në situatë alarmante të përhapjes së Covid-19. Në një intervistë për Argument Plus ai foli edhe për kapacitete spitalore për një fluks në rritje të pacienteve me Covid-19.

Këto dhe shumë të tjera mund t’i ndiqni sot në emisionin Argument Plus në RTV21 duke filluar nga ora 21:30./21Media