Megan e lumtur përkrah familjes

Megan e lumtur përkrah familjes

Megan Fox shpërndau fotografi me familjen e saj. Ajo shihej përkrah bashkëshortit të saj, Brian Austin Green dhe tre fëmijëve, Journey, Bodhi dhe Noah, përgjatë një udhëtimi për në Disneyland për Halloween.

Të shtunën, 33-vjeçarja publikoi disa fotografi ku shihen kostumet qesharake që fëmijët e saj veshën dhe ajo me një përshkrim tregoi se sa e vështirë ishte për të që të realizojë fotografi familjare, transmeton rtv21.tv

Fox dhe Green janë shumë privat sa i përket jetës familjare./21Media