Këngëtarja Vesa Luma sot ka kujtuar personin më të shtrenjë, babain e saj të ndjerë. Artistja përmes instastory-t ka shkruar disa fjali për personin e dashur, për të cilin natyrisht që ndjen mall.

“Sikur te ishe me ne…te shihje nipat e mbesat qe po rriten shprejt, e qe nuk paten fatin te takojne gjyshin e tyre..”, ka shkruar artistja krahas njërit imazh, derisa në tjetrin ka shkruar: Na mungon Babi.

Ndryshe, Vesa Luma së bashku me bashkëshortin e saj, artistin Big Basta dhe djalin e tyre qe disa vjet jetojnë në Zelandë të Re./21Media