Çifti i njohur kanë publikuar këngën e tyre më të re

Çifti i njohur kanë publikuar këngën e tyre më të re

Silva Gunbardhi e Dafi që ishin protagonistë të hitit të parë shqiptar që u dëgjua anëembanë botës, “Të ka lali shpirt”, kanë publikuar këngën e tyre të fundit.

Kënga titullohet “Hajde Shqipe” dhe është publikuar në YouTube në kanalin e ArkivaShqip, shkruan rtv21.tv.

Tekstin e këngës e ka shkruar 2STEP, ndërsa muzikën dhe aranzhimin e ka bërë Marsel Gunga.

Miksimin dhe masterizimin e kanë punuar Valter Beqo, W88 Records.

Kënga ‘BOOM’ e Silvës me Dafin – Të ka lali shpirt, deri tani ka mbledhur 383 milionë klikime./21Media