Reperi i njohur Azet publikoi projektin e ri muzikor me titull “Sin City”.Azet këtë herë erdhi në bashkëpunim me artistin Albi.

Kënga është ritmike dhe në gjuhën gjermane, shkruan rtv21.tv

“Sin City” është  publikuar me videoklip ku në disa pjesë të të cilit shfaqet edhe flamuri kombëtar. /21Media