Çifti i njohur i showbizit, Sinan Hoxha dhe Andrra Destani po bëhen prindër për herë të dytë.

Këtë e ka konfirmuar Andrra me disa fotografi në të cilat ka pozuar me barkun e rrumbullakosur.

Pritja më e ëmbël, e lumtur dhe mirënjohëse për çdo sekond të jetës, të presim me padurim”, ka shkruar Andrra krahas njërës fotografi.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Andrra Destani Hoxha (@andrradestani)

Në mbishkrimin e postimit tjetër, Andrra ka treguar se janë në pritje të një djali.

“Këtë fundvit, esenca e atmosferës festive në familjen tonë është pohimi i lutjeve të Ansit! Falenderuese pafund Zotit, për dhuratën më të bukur të Ansit, një vëlla… Një përkëdhelje e ëmbël për Ansin po vjen…”, ka shkruar Andrra.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Andrra Destani Hoxha (@andrradestani)

Këngëtari Sinani Hoxha dhe Andrra Destani janë martuar në gusht të vitit 2015, ndërsa në vitin 2016 martesa e tyre është bekuar me një djalë, të cilin ata e kanë pagëzuar me emrin Ansi./21Media