Dy këngëtarët e mirënjohur, Sabri Fejzullahu dhe Sinan Vllasaliu, kanë bashkuar forcat për të sjellë një bashkëpunim.

Kënga tashmë ka përfunduar dhe pritet që shumë shpejt të publikohet, shkruan rtv21.tv

Projekti i ri nga Sabri Fejzullahu dhe Sinan Vllasaliu është regjistruar në studion “Prosound Recording”.

Në rrjetet sociale është publikuar një pjesë e këngës së tyre të re./21Media