Sinan Vllasaliu njëri prej emrave më të njohur të estradës shqiptare është duke punuar për këngën e tij më të re, shkruan rtv21.tv

Këtë herë Sinani nuk do i këndojë as dashurisë e as tradhtisë, por Sinani do e sjellë një këngë kushtuar ushtrisë së Kosovës.

Projekti i ri nga Sinanit titullohet “Ushtria e Kosovës”, dhe pritet ta publikohet së shpejti./21Media