Sinani shpreh dashurinë për nipin dhe mbesën

Sinani shpreh dashurinë për nipin dhe mbesën

Mbesat dhe nipat konsiderohen të jenë ushqimi shpirtëror i cili është i vlefshëm e i dobishëm më shumë se çdo gjë tjetër. Këtë ushqim shpirtëror këngëtari i njohur, Sinan Vllasaliu është duket e e shijuar tash e tre vite nga nipi dhe mbesa e tij.

Dashurinë e madhe që e ka për ta Sinani nuk heziton asnjëherë ta shpreh në intervista të ndryshme si dhe në rrjetet sociale.

Kur jemi te kjo e fundit Sinani së fundmi në Instagram ka publikuar një fotografi të ëmbël të nipit Janit dhe mbesës, Nia’s.

“Pëllumbat“, është mbishkrimi që Sinani e ka lënë në këtë imazh, teksa ka lënë edhe dy emoj në formë të zemrës.

 

View this post on Instagram

 

Pëllumbat ❤️❤️

A post shared by Sinan Vllasaliu (@sinanvllasaliu) on

 Kujtojmë se, Sinani është i martuar prej vitesh me Tetua Vllasaliun , nga kjo martesë çifit  kanë një vajzë, Edonën. /21Media