Sinani me këngë të re

Sinani me këngë të re

Këngëtari i mirënjohur, Sinan Vllasaliu ka publikuar këngën e tij të re të titulluar “Teutë”, shkruan rtv21.tv

Për tekstin dhe muzikën e këngës është kujdesur Avni Qaili, ndërsa për orkestrimin Erbrar Mazhari.

Kujtojmë se, kjo këngë është realizuar në kuadër të festave të fundvitit. Për këto xhirime Sinani ka publikuar edhe tri këngë tjera si, “Anulohet Dasma”, “N’top formë”, “Boom”. /21Media