Kënga u publikua me videoklip

Kënga u publikua me videoklip

Këngëtari i mirënjohur, Sinan Vllasaliu dhe rep-artisti, Genc Prelvukaj sot publikuan bashëpunimin e tyre.

“Hallall e ke” titullohet kënga e re e artistëve, të cilën e publikuan me videoklip, shkruan rtv21.tv

Tekstin e këngës “Hallall e ke” e ka shkruar Genci, ndërsa për videoklipin është përkujdesur Black Fish.

Ndryshe, Sinan Vllasaliu dhe Genc Prelvukaj edhe më herët kanë sjellur këngë së bashku. “Falma një jetë” titullohet kënga e Etnon, Sinan Vllasaliut dhe Astrit Stafës, e cila është publikuar në vitin 2015./21Media