Artisët së shpejti pritet ta publikojnë duetinj

Artisët së shpejti pritet ta publikojnë duetinj

Këngëtari i mirënjohur, Sinan Vllasaliu së shpejti do të sjellë një duet me rep-artistin e njohur, Genc Prelvukajn. Këtë sot e bënë të ditur artistët përmes postimeve në rrjete sociale, shkruan rtv21.tv

“Kanga e re ne bashkepunim me @sinanvllasaliu eshte gati Per pak dite e keni ne Youtube”, shkroi Genci krahas postimit në instagram.

Ndërsa, Sinani u shpreh më ndryshe se Genci në postimin e fundit. “Unë pe di që ju pe dini që na pe dim”, shkroi Sinani krahas postimit, në të cilin la edhe disa emoji të qeshur.

Ndryshe, Sinan Vllasaliu dhe Genc Prelvukaj edhe më herët kanë sjellur këngë së bashku. “Falma një jetë” titullohet kënga e Etnon, Sinan Vllasaliut dhe Astrit Stafës, e cila është publikuar në vitin 2015./21Media

 

View this post on Instagram

 

Kanga e re ne bashkepunim me @sinanvllasaliu eshte gati Per pak dite e keni ne Youtube 🔥🔥🔥

A post shared by Genc Prelvukaj (@gencprelvukaj) on

 

View this post on Instagram

 

Unë pe di që ju pe dini që na pe dim🤣🤣🤣

A post shared by Sinan Vllasaliu (@sinanvllasaliu) on