Mbrapa në kohë

Mbrapa në kohë

Këngëtari i njohur, Sinan Vllasaliu si duket është bërë nostalgjik për kohën e shkuar dhe ka publikuar në imazh kur ai ishte i ri.

Sinani në foton e publikuar në Instagram shihet bashkë me vajzën e saj, Donën e cila sot feston ditëlindjen.

“Urime krenarija jem ma e madhe e jetes mu plaksh me familjen tane e shendet” ka qenë mbishkrimi që ai i ka lënë fotos./21Media