Bashkëshortja e këngëtarit Sinan Hoxha, Andrra Destani, sot feston ditëlindjen. Me këtë rast, Sinani i ka bërë një dedikim të veçantë në rrjetet sociale, shkruan rtv21.tv

“Urime ditëlindjen, gjithçka e imja”, ka shkruar Sinani mbi një imazh të bukur të publikuar në Instastroy.

Këngëtari Sinani Hoxha dhe Andrra Destani janë martuar në gusht të vitit 2015, ndërsa martesa e tyre është bekuar me dy djemë, /21Media