Kjo është shqiptarja më seksi sipas Lyrical Son

Kjo është shqiptarja më seksi sipas Lyrical Son

Reperi i njohur dhe shumë i dashur për publikun, Lyrical Son në emisionin “Shiko Kush Luan”, ka treguar se kush është sipas tij vajza më seksi e showbiz-it shqiptar.

“Angela Martini” është përgjigja që dha Lyrical Son në pyetjen që iu drejtua nga Fifi, teksa ishte vënë përballë reperit MC Kresha në sfidën për të dhënë përgjigjet më të shpejta.

“Ajo mu kujtua”, ka thënë reperi pasi dha përgjigjen.

 

View this post on Instagram

 

Are you down for the ride ?

A post shared by Angela Martini 🌙 (@angela_martini) on

Ndryshe, Lyrical Son është i martuar me Gresa Krasniqin që nga gushti i vitit të 2014 dhe kanë dy vajza, Evën dhe Erikën./21Media