Kur diçka ka shkuar keq

Kur diçka ka shkuar keq

Ju zakonisht përpiqeni të kapni momentet më interesante dhe emocionuese që ju ndodhin.

Por, ndonjëherë gjërat nuk shkojnë siç planifikohen për shkak të një incidenti qesharak apo fati të keq. A e dini se disa fotot e bëra kthehen në “kryevepra”? Është pak paradoks, apo jo?

Më poshtë ju sjellim disa foto që përshkruajnë situata ku diçka ka shkuar keq./21Media