Skenderaj, vozitësi vdes pas një vetaksidenti

Një ngasës mashkull kosovar ka vdekur në Skenderaj, pasi u përfshi në një vetëaksident.

Në veturë ndodhej edhe një pasagjere, e cila ka pësuar lëndime trupore dhe pas trajtimit u lirua për në shtëpi.

Vetëaksidenti ndodhi pasditen e së martës, njofton policia, përcjell  rtv21.tv.

Trupi i pajetë i viktimës u dërguar në IML për obduksion. /21Media

Back to top button