Fëmijët jashtë

Fëmijët jashtë

Në një video tronditëse shihen dy fëmijë të vegjël të vendosur në mënyrë të paligjshme në pjesën e prapme të një kamionete në një autostradë në Kansas.

Videoja amatore është xhiruar nga një person që ishte duke lëvizur po ashtu autostradën në Wichita, transmeton rtv21.tv.

Dmitri Fernandez, filmoi skenën e çuditshme ndërsa po udhëtonte përgjatë autostradës në fillim të këtij muaji.

Videoja u bë virale dhe është parë më shumë se një milion herë në internet.

Një oficer policie tha se shoferi po shkelte ligjin./21Media